Mobilní ploty

Zapomněli jste heslo?
Nová registrace
Rychlé vyhledávání

Servis a reklamace:

Jako specializovaná firma na prodej mobilního oplocení se snažíme o to, aby celý proces výběru a nákupu zboží byl co možná nejjednodušší a časově nenáročný. Vysoká míra specializace na prodej sortimentu "mobilních plotů" nám umožňuje zkrátit dodací termín na minimum a věnovat se zejména neustálému držení a doplňování jednotlivých položek mobilního oplocení na našem skladě. V průměru dodáváme naše zboží do místa určeného zákazníkem do 3 dnů od doby připsání peněžních prostředků na náš účet.

Veškeré zboží, které opouští naše sklady prochází důslednou kvalitativní kontrolou. Je především v našem zájmu prodat Vám oplocení ve velmi krátké dodací lhůtě a v bezvadném stavu.

Věnujte prosím pozornost při přebírání zboží od dopravce, pokud zjistíte známky mechanického, či jiného poškození, nebo nekompletnost v dodávce, okamžitě nás kontaktujte a zboží v tomto stavu nepřebírejte!

Při výběru jednotlivých typů mobilních plotů si prosím pozorně přečtěte sekci "Více o zinkování", při výběru typu plotového dílce, který byl vyroben technologií svařovaní již pozinkovaných komponentů, není narušená vrstva zinku v bodu sváru důvodem k uznání reklamace.

Pokud máte zájem o zaškolení Vašich pracovníků při sestavování a demontáži souvislé osy oplocení, případně o prvotní montáž našimi pracovniky, prosím kontaktujte nás telefonicky. Jsme si vědomi toho, že prodej mobilního oplocení vyžaduje určitý servis a rádi Vám vyhovíme.

Veškerá pravidla se řídí příslušným ustanovením platného Obchodního zákoníku, v případě nákupu nepodnikající fyzickou osobou příslušným ustanovením Občaského zákoníku.

Věříme, že Vaše představy o kvalitě zboží a servisu dokážeme vždy plně uspokojit. O to se vždy budeme snažit především.